Zaczynamy

Wiele było wyjątkowych, historycznych chwil w Nieznanowicach. Uruchamiamy dziś portal informacyjny i radio internetowe plusy.info. Z reguły jest tak, że o wydarzeniach pisze gazeta, czy nagrywa materiał telewizja. My odwracamy system.W Portalu plusy.info każdy może zostać redaktorem. Wystarczy zarejestrować swoje konto ( tutaj ). Widzisz coś ciekawego, chcesz o tym napisać – po prostu dodajesz nowego newsa. Łatwo i szybko na www.plusy.info/dodaj. Uzupełnieniem naszego pomysłu na portal informacyjny jest radio internetowe ( www.plusy.info/radio ), gdzie możesz opublikować np. nagrany wywiad, czy inny materiał audio. Jak nagrać materiał ? Telefonem lub jeśli chcesz możesz wypożyczyć profesjonalny dyktafon.

Nie zapominamy o sile materiałów wideo. Możesz nagrywać filmiki i prezentować je w newsach. Mało tego, jeżeli zaciekawisz Nas unikalnym reportażem wzbogacimy go o profesjonalne zdjęcia i wideo z wykorzystaniem profesjonalnego drona.

Jeśli masz jakiś problem lub informacje o wydarzeniu i chcesz, abyśmy o tym napisali, zaproś lokalnego redaktora na www.plusy.info/zapros-reportera

Zapraszamy do dzielenia się informacjami z „twojego podwórka” i śledzenia newsów sąsiadów.

Portal został założony przez Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl, w ramach grantu Fundacji Santander, w ramach projektu pn. „Międzypokoleniowe radio lokalne” IV edycji konkursu „Tu mieszkam tu zmieniam”

Autor newsa: plusy.info